עדכון שקט ליישום החיפוש של גוגל (Google) מאפשר כעת למשתמשים לתת מספר פקודות קוליות גם במצב לא-מקוון. מדובר בשינוי מגמה מבחינתה של גוגל. עד כה ניסיון לעשות פעולה כזו הוביל להופעת ההודעה 'משהו אינו כשורה'.

משתמש בשם פיטר אייזמן היה זה שגילה את השינוי ואת האפשרות לתת מעכשיו פקודות קוליות גם ללא חיבור לאינטרנט. הוא הבחין כי במקרה כזה מופיע תפריט חדש בשם Offline Tips ובו רשימה של פקודות קוליות שאינן דורשות חיבור פעיל – ביניהן ניתן למצוא את האפשרות להפעיל אפליקציה מסוימת, להפעיל את חיבור ה-WiFi, להשמיע מוזיקה ועוד.

השינוי הזה עדיין לא זמין עבור כל המשתמשים. כמו ברבים מבין השינויים שמבצעת גוגל, העדכון יושק באופן מתגלגל עד שיגיע לכלל מכשירי האנדרואיד.

בבדיקה שביצענו אצלנו באתר התברר שכרגע יישום החיפוש מתנהג כדרכו הישנה, ולא ניתן להשתמש בפקודות קוליות ללא חיבור כלשהו לאינטרנט.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.