גוגל (Google) הכריזה כי היא מעדכנת את ממשק אנשי הקשר תחת שירות הדואר ג’ימייל (Gmail). בתמונות ניתן לראות כי המראה החדש זכה לעיצוב ה-Material Design, אותו עיצוב של גרסת האנדרואיד לוליפופ (Lollipop).

אמנם לא מדובר בשינוי מהותי באופן השימוש, אך כן ניתן להתרשם כי יש חלוקה של אנשי הקשר לפי הסוגים השונים כמו קבוצות, מעגלים בגוגל פלוס, הנפוצים ביותר וגם איתור אנשי קשר כפולים, דבר שמתרחש לא מעט בחשבונות הגוגל שלנו. כאשר ניגש לאיש קשר מסוים, יוצגו לנו ההתכתבויות האחרוונת שלנו עימו, את פרופיל הפייסבוק אם קיים וכמובן כל דרכי ההתקשרות עימו והפרטים האישיים.

מתעדכן בעצמו
חידוש נוסף ואולי המעניין ביותר היא התוספת של חשבון הגוגל פלוס באנשי הקשר, שאמנם זו כבר הייתה עוד לפני כן אך כעת, הנתונים של הפרופיל יישלפו אוטומטית ויתעדכנו בכל שינוי בפורפיל המשתמש, בין אם זה מספר טלפון, כתובת מגורים, תפקיד בעבודה, כתובת המייל ועוד.

את ממשק אנשי הקשר החדש ניתן לנסות כבר עכשיו, בעמוד ה-Google Contact המדגים את הממשק והאפשרויות החדשות. בגוגל אומרים כי השינויים יגיעו גם לאנשי הקשר בג’ימייל, אבל זה ייקח עוד מספר שבועות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.