הדפדפן של גוגל (Google) שנחשב לבין הדפדפנים הפופלריים ביותר במערכת ההפעלה iOS, עודכן לאחרונה ומביא עימו מספר פיצ'רים משמעותיים למשתמשי האייפון והאייפד.

מלבד עיצוב ה-Material Design המחודש אותו הציגה אי שם עם שחרורה של גרסת האנדרואיד לוליפופ 5.0, מביא עימו העדכון החדש גם ווידג'ט (יישומון), שיוטמע בחלונית "תצוגת היום" למשתמשי ה-iOS. בדרך זו, יוכלו המשתמשים לפתוח לשונית חדשה ישירות ממרכז העדכונים במערכת ההפעלה iOS כמו גם אפשרות לביצוע חיפוש קולי שיפתח ישירות את אפליקציית הדפדפן הרצוי על-פי ההנחייה הקולית. אופציה נוספת שקשורה ליישומון החדש, תאפשר למשתמשים להציג כתובות URL שהועתקו מבעוד מועד בעזרת מנגנון ההעתקות ויוצגו ישירות ביישומון לשם גישה מהירה בדפדפן.

בנוסף, מביא עימו העדכון שני פיצ'רים שללא ספק יטיבו עם משתמשי ה-iOS. ראשית, כעת יוכלו המשתמשים ל"רענן" את הדף בהחלקה פשוטה כלפי מטה – אופציה ברורה שמשום מה נעדרה מהדפדפן עוד מיומו הראשון. מלבד זאת, כעת יוכלו המשתמשים למלא טפסים כמו גם להתחבר במהירות לאתרים בעזרת התמשקות עם אפליקציית שמירת הסיסמאות 1Password – הרחבה שהייתה שמורה עד עתה לדפדפן הספארי בלבד.

יש לציין כי משתמשי מערכת ההפעלה iOS 7 ומעלה אינם צריכים לעדכן באופו ידני את האפליקציה, שכן זו, כמו גם אפליקציות נוספות, מעודכנות בצורה אוטמטית.

קליק להורדה 

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.