שירות Find My Device, המאפשר לאתר מכשירי אנדרואיד (Android) מרחוק ולמקם אותם במדויק על המפה, משתדרג ביכולת חדשה: איתור המכשיר בתוך מבנים. אם עד היום הייתה מציגה האפליקציה את מיקומו המשוער של המכשיר מבלי להתייחס למבנה שבתוכו אבד, החל מהעדכון ניתן יהיה לראות היכן נמצא הטלפון החכם עד רמת החדר ממנו הוא משדר באותו רגע.

יש לציין כי השירות במתכונתו החדשה איננו פועל בכל מקום. הוא מוגבל למבנים ששירות המפות של גוגל (Google Maps) מחזיק במפות פנים שלהם. מדובר בעיקר במבני ציבור ומבנים מסחריים גדולים: נמלי תעופה, קניונים, מגדלי משרדים וכו׳. מדובר אומנם ברשימה מצומצמת, אך גם בישראל ישנם קניונים רבים שמופו על ידי גוגל – ואכן מדובר במקומות שבהם אנשים נוטים יותר לשכוח מכשירי טלפון חכם.

Google update to Find My Device allows it to work indoors with some buildings

שירות Find My Device אינו מסתפק רק בהצגת המכשיר על המפה, ומאפשר גם לבצע מספר פעולות בהן השמעת צליל שיסייע באיתור המכשיר, או הצגת הודעה על גבי המסך (״המכשיר נאבד, צרו איתי קשר בבקשה״). שתי אפשרויות נוספות הן נעילת המכשיר באופן שלא מאפשר גישה לחשבונות השמורים בו, ואף מחיקה מרחוק של כל המידע השמור והפיכתו לחסר תועלת בעבור הגנב. 

השירות נמצא כחלק אינטגרלי ברוב מכשירי האנדרואיד וניתן להגדירו דרך תפריט האבטחה במערכת. הגישה אליו מתבצעת היישר מאתר השירות לאחר הזנת פרטי חשבון גוגל.