ההערכות כי גוגל (Google) תשיק צמד מכשירי ביניים נוספים במשפחת ה-Pixel קיבלו אישוש מצידה של גוגל עצמה. בכוונה, או שלא, החברה הייתה אחראית להצגת פרטים שמאשרים באופן ברור לחלוטין שהיא בדרך להשיק את Pixel 3a ואת Pixel 3a XL מתי שהוא בסביבות אמצע 2019.

האתר Android Police הציג הוכחה מעודכנת בה שם המכשיר מופיע בחנות של גוגל עצמה, עם תוספת של המילה New בתפריט הנפתח שמציג את הטלפונים שמוצעים למכירה. בעמודת האביזרים ניתן לראות שיש גם כיסוי שמיועד לשימוש עם Pixel 3a.

עוד קודם לכן הופיעו שני המכשירים תחת שמות הקוד הידועים שלהם בקונסולת המפתחים של Google Play עם מעט פרטים וגם עם מיתוג שמציע, כמוזכר לעיל, שההשקה שלהם תתרחש באמצע 2019 פחות או יותר.

הפרסום הזה בקונסולת המפתחים כולל גם כמה פרטים טכניים. באופן טבעי שניהם יגיעו עם אנדרואיד 9, ושניהם יגיעו עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה. ההבדל, מעבר לגודל המסך, הוא ש-3a יציע רזולוציה של 2220×1080 פיקסלים בצפיפות של 440 פיקסלים לאינץ', בעוד שה-3a XL יציע רזולוציה נמוכה קצת יותר בשיעור של 2160×1080, ובצפיפות של 400 פיקסלים לאינץ'.

לפי פרסומים קודמים, המסכים יהיו מסכי OLED והמכשירים יהיו מבוססים על Snapdragon 670 של קוואלקום (Qualcomm), וכן יצוידו ב-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון. המצלמה מאחור תהיה מצוידת בחיישן בגודל 12 מגה-פיקסל, והסוללה תהיה בנפח עבודה של 3,000 מילי-אמפר/שעה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.