מחממת מנועים: ב-GDC 2019, כנס מפתחי משחקי המחשב, צפוייה גוגל (Google) לקיים אירוע שנוגע לתחום הגיימינג. כעת שבוע לפני האירוע המיועד שיחררה גוגל סרטון קצר שמזמין את הצופים "להתאסף" ולחזות כיצד יראה "עתידו תחום הגיימינג על פי גוגל".

בסרטון ששיחררה החברה ניתן לראות את המצלמה נעה אל כיוון האור, במסדרונות המעוצבים בסגנון צבאי, ספורטיבי, פנטזיה, מדע-בדיוני, ועוד. כשבסופו של הסרטון מצויין הכיתוב "התאספו" (Gather around) לצד התאריך 19.3.19 – בו צפוי להתקיים אירוע של גוגל בכנס GDC.

מעבר לעבודה שהמסדרונות מעוצבים בהשראת ז'אנרים שונים של משחקים, תיאור הסרטון כולל שני קישורים, כאשר אחד מהם מפנה אל דף עדכונים הממוקם בחנות המקוונת של גוגל. יש לציין כי מדובר בחנות מוצרי החומרה שלה, שם זמינים שלל המוצרים כמו קו מכשירי ה-Pixel או רמקולי ה-Google Home השונים ועוד.

סביר להניח כי לאחר ההכרזה הדף ישמש להזמנת מוצרי גיימינג, לרבות קונסולת משחק אשר תתבסס על טכנולוגיה של הזרמת משחקים באופן מקוון מן הענן, כאשר זו צפוייה לכלול גם בקר שליטה ייעודי עם שליטה קולית שנחשף בעקבות רישום פטנט שביצעה החברה.

בעבר כבר דיווחנו כי גוגל מבצעת בדיקת היתכנות לטכנולוגיית הזרמת המשחקים במסגרת Project Cloud, כשבסוף השנה שעברה נסיינים שיחקו בכותר Assassin's Creed: Oddessy שהוזרם בהצלחה מהענן אל דפדפן הכרום.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.