גוגל (Google) הודיעה כי היא מורידה את Chromecast Audio, מזרים האודיו שהושק לפני כשלוש שנים זאת לאחר מכירות דלות יחסית לפי דברי החברה.

בגוגל מיהרו לחסל את המלאי ולמעשה, חלק מאלו שהזמינו את הדונגל בתקופת החגים קיבלו כבר הודעה שהמוצר לא יסופק להם, עקב הפסקת הייצור שלו. למרות זאת, לפי דיווחים בחלק מהחנויות הרשמיות של גוגל בארה"ב עדיין אפשר למצוא יחידות ספורות במחיר של 15 דולרים בלבד, לעומת המחיר המלא של 35 דולרים בו הוא נמכר בדרך כלל.

"המוצרים שלנו ממשיכים להתפתח, ועכשיו יש לנו מגוון רחב של מוצרים שבהם המשתמשים יכולים להאזין דרכם", אמרו בגוגל. "לכן הפסקנו לייצר את Chromecast Audio שלנו, אך נמשיך להציע סיוע עבור מכשירי Chromecast Audio, כך שמשתמשים יוכלו להמשיך ליהנות מהמוסיקה, מפודקאסטים ועוד".

כזכור, Chromecast Audio הוא התקן להזרמת אודיו המתחבר לרמקולים או למערכות שמע ומאפשר להאזין למוזיקה באופן אלחוטי. בניגוד ל-Chromecast הפופולרי, דגם ה-Audio נחשב למוגבל יחסית ותמך רק ב.. אודיו.

לפי שעה כפי הנראה בגוגל לא מתכננים לו מוצר המשך, אך כן היא מבטיה להמשיך ולתמוך ב-Chromecast Audio למי שעדיין מחזיק אותו.