גוגל (Google) השיקה באופן רשמי את המטען האלחוטי למכשיר הנקסוס 4 (LG Nexus 4), והוא זמין לרכישה דרך חנות הגוגל פלי בעלות של 59.99 דולרים. עם זאת, בחנות לא נכתב שהוא זמין, אלא שהוא יסופק עד שבוע לאחר ההזמנה, מה שמצביע כמובן על כך שיש מלאי שלו מוכן למכירה.

המטען האלחוטי של גוגל מגיע יותר מ-3 חודשים מאז השקתו. המטען דומה למטענים אלחוטיים אחרים ופועל בסטנדרט ההטענה Qi, כך שהוא מסוגל להטעין גם מכשירים אחרים כדוגמת הלומיה 920 (Lumia). אבל, המטען הזה קצת יותר סקסי מאחרים, לפחות ממראה עין: העיצוב שלו שונה משלא אחרים – הוא אינו שטוח אלא מעוצב בצורת חצי עיגול והמכשיר מונח בזווית, ונתפס לפני שטח הטעינה באמצעות  מגנטים זעירים, כדי שלא יזוז ויאפשר שימוש נוח יותר.

למי שזוכר, חברת פאלם לשעבר השיקה מטען אלחוטי דומה, הראשון מסוגו יחד עם מכשירי ה-WebOS, ה-Pre ו-Pixi שירדו מהמדפים לפני זמנם.

הרכישה מישראל לא זמינה בינתיים, כי זה מוצר חומרה, ולכן מי שמעוניין לרכוש יאלץ למצוא דרכים עקיפות (כמו שימוש בפרוקסי) או לחפש חנויות שמוכרות את המטען, וכן השולחות לישראל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.