אנדריי דורוניצ'ב, מנהל המוצר של שירות המשחקים "סטדיה" (Stadia) מבית גוגל (Google), חשף במסגרת שיחה עם גולשים באתר Reddit כי בטווח שבועות ספורים לאחר ההשקה הרשמית של השירות תציע גוגל למכירה תושבת שתאפשר חיבור נוח בין שלט המשחקים של סטדיה ובין טלפון סלולרי.

לטענת דורוניצ'ב, ניסה הצוות לשחק עם תושבות וחיבורים הקיימים בשוק, אך הגיע למסקנה כי אף אחד מהם איננו נוח ויציב מספיק – ועל כן הוחלט לחבור ליצרן אביזרים (Power Support) על מנת להציע אביזר רשמי המיועד לשחקני סטדיה. התושבת, המכונה "The Claw", תוצע למכירה באופן בלעדי דרך החנות המקוונת של גוגל, ובעוד שהוא מתוכנן בעיקר עבור מכשירי הפיקסל (Pixel), ניתן יהיה להתאים את רוחבו בכדי לחבר אותו גם למכשירים אחרים.

מחירו של האביזר עדיין לא נחשף, כמו גם המועד המדויק שבו יוצע למכירה. שירות סטדיה עצמו מתוכנן לעלות לאוויר ב-19 בנובמבר, ב-14 מדינות בהן ארה"ב, אנגליה וקנדה – אך טרם בישראל. השירות יכלול בעת ההשקה כ-31 משחקים, ובכדי להתנסות בו יידרש תשלום דמי מנוי של עשרה דולרים בחודש. שלט המשחקים עצמו מוצע למכירה תמורת 69 דולרים, או בחבילה הכוללת גם מזרים מדיה (Chromecast Ultra) למשחק על מסך הטלוויזיה תמורת 129 דולרים. במהלך שנת 2020, מתכננת גוגל להשיק גם גרסה חינמית של השירות.