שעון LG Watch Style

שמועות על כך שגוגל (Google) תשיק גם שעונים תחת המותג החדש שלה, אינן חדשות. רבים ציפו כי זה יקרה באירוע ההכרזה על זוג מכשירי Pixel החדשים שנערך לפני כשבועיים, אולם זה לא קרה. כעת, השמועות צצות בשנית והפעם גם עם פרטים נוספים.

המדליף המפורסם איוון בלאס, המוכר בכינויו eveleaks, העלה לחשבון הטוויטר שלו ציוץ הטוען כי זוג שעוני גוגל החדשים יושקו בתחילת 2017, ברבעון הראשון של השנה (ינואר-מרץ). אלה יושקו יחד עם מערכת ה-Android Wear 2.0, שהוכרזה ב-Google I/O במאי האחרון והשקתה נדחתה גם כן לתחילת 2017.

לכך מתווסף הדיווח של Android Police שעלה בסוף השבוע האחרון בו נטען כי השעונים של גוגל יציעו שני גדלי מסך ועיצוב שונה. אלו מוכרים תחת שם הקוד "Angelfish" ו-"Swordfish" וכי Angelfish, הגדול מבין השניים, יהיה שעון עצמאי, כלומר בעל קישוריות LTE עם יכולת לקבלה והוצאה של שיחות לצד GPS. התמונה אגב, הודלפה עוד בחודש יולי האחרון.

בכל הקשור למחירים, הפרטים לא ידועים, אך הערכות כי גוגל לא תציע מחיר מסובסד ואלה יימכרו במחיר של 250 דולר וצפונה מכך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.