גוגל החלה בהפצת עדכון גרסה לשירות החיפוש החכם שלה, ה-Google Now. גרסה 3.1.8 שהושקה אמש, מוסיפה כרטיסיות (Cards) חדשות ותמיכה משופרת עבור ה Google Experience Launcher, מסך הבית החדש (Launcher) בגרסת Android Kitkat 4.4 .

למי תרצו לשלוח הודעה?
למי תרצו לשלוח הודעה?

העדכון, מוסיף מספר פיצ'רים חדשים ושיפורים למכשירים המריצים את גרסת Jelly Bean 4.1 ומעלה כגון: אנימציות רענון חדשות, עדכוני תחבורה ישירות מ-Waze, תוצאות בזמן אמת של משחקים, עדכונים מאתרים המבקרים בהם לעיתים קרובות, המלצות על סרטים ומשחקים חדשים ותמיכה משופרת עם משוב בפקודות קוליות, כך שכעת ניתן לדוגמה לבקש לשלוח הודעה והמערכת תשאל אותנו למי אנו רוצים לשלוח אותה.

כמו כן ממשק ה-Google Experience Launcher כידוע אינו מופץ בצורה רשמית בחנות ה-Play Store ואם בכל זאת ברצונכם להתקינו עליכם להוריד את APK להתקינו בצורה ידנית ע"פ ההוראות כאן . שימו לב שמדובר בקבצי התקנה של מערכת האנדרואיד (APK) ולכן יש צורך לאפשר התקנת יישומים לא מוכרים תחת הגדרות המכשיר > אבטחה וייתכן כי חלקם לא יצליחו לפעול על מכשירכם.

יש להזכיר כי Google Now לא נתמך בצורה מלאה בעברית ובכדי שהוא יעבוד יש להעביר את שפת הטלפון לאנגלית ע"י: הגדרות מערכת > שפה וקלט > שפה: אנגלית. בנוסף אם ברצונכם שגם החיפוש הקולי יעבוד בצורה מיטבית יש להעבירו גם לאנגלית ע"י שינוי שפת הדיבור בהגדרות הקול שבתוך אפליקציית החיפוש.

קרא עוד:  הטלפון מפריע לריכוז? גוגל מביאה את החידוש הכי חשוב של אנדרואיד 10 לכולם

העדכון לחיפוש גוגל צפוי להגיע בקרוב למכשירים, ולזריזים מבינכם שאינם רוצים לחכות יכולים להוריד את APK ולהתקינו ידנית מכאן.

Google Now