אם בערה בכם הקנאה בגלל אותם יחידי סגולה שכבר הצטיידו ב-Google Glass, שיכולים בפקודה קטנה אחת לצלם תמונות, אתם יכולים להספיק: מעכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת עם טלפון האנרואיד שלכם. גוגל (Google) משדרגת את יישום החיפוש שלה, ומוסיפה מספר חידושים ופקודות נוספות, וביניהן פקודות קוליות.

אם Google Now כבר מותקן ומוגדר במכשיר הטלפון שלכם, כל שתצטרכו לעשות הוא לומר את הפקודה (באנגלית): “Ok Google, take a picture” והמכשיר יפעיל את יישום המצלמה ויצלם בעצמו. רוצים לצלם וידאו? אין בעיה, אמרו את הפקודה: “Ok Google, record a video” ויישום המצלמה יופעל ויחל לצלם וידאו בעצמו.

הפקודות הקוליות הן חלק מיישום החיפוש של גוגל המגיע עם המכשיר לאחר הפעלת Google Now. החל ממכשיר ה-Nexus 5, גוגל הוסיפה יכולת האזנה תמידית במכשיר כך שבעת שנאמר את הפקודה “OK Google”, תיבת החיפוש תקפוץ והמיקרופון יקשיב לפקודת המשתמש. האפשרויות החדשות יהיו זמינות לכל המשתמשים אשר מופעלת אצלם אפשרות ה-Google Now הקיים בגרסה 4.3 ומעלה ובלאנצ’ר Google Now Launcher.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.