באיחור ניכר לעומת הגרסה המיועדת למכשירי טלפון וטאבלטים, השיקה גוגל (Google) את Android TV 10, וכך הצליחה ממש ברגע האחרון לעמוד בהבטחתה להשקה עבור כל הפלטפורמות עוד במהלך שנת 2019. הגרסה החדשה אינה כוללת כמעט שום שינוי ויזואלי שבו יוכל להבחין המשתמש. עיקר השדרוג מתמקד בקרבי מערכת ההפעלה, שאמורה להיות כעת אמינה, מהירה ומאובטחת יותר.

ייתכן שהחלק המעניין יותר של ההשקה הוא מזרים מדיה חדש בשם ADT-3, עליו הכריזה גוגל לצד מערכת ההפעלה. מדובר במזרים מדיה (סטרימר) המבוסס על Android TV 10 וכולל מפרט חומרה מרשים למדי: מעבד Cortex A53 בעל ארבע ליבות, 2 גיגה-בייט של זיכרון עבודה מסוג DDR3, תמיכה ב-4K וב-HDR, ושלט רחוק הכולל מיקרופון לצורך פקודות קוליות.

ואולם בדיוק כמו ה-ADT-2 עליו הכריזה גוגל לפני כשנה, מדובר במוצר המיועד למפתחים המעוניינים ליצור ולבדוק אפליקציות עבור פלטפורמת Android TV. לפיכך, ADT-3 לא יוצע לקהל הרחב, אלא ישווק בכמות מצומצמת למפתחים בלבד. מחירו טרם נקבע, ולמעשה גוגל לא מוכנה לחשוף עדיין אפילו את זהות היצרן שיספק את המוצר בפועל, אם כי מהתמונות אותן פרסמה החברה הוא נראה דומה באופן מעורר חשד ל-Mi Box S של שאומי (Xiaomi).