בצל ההכרזה של אפל (Apple) על עדכון למערכת ההפעלה שלה ולאחר כמה שמועות על עדכון אנדרואיד קיטקט 4.4.3  גוגל (Google) שיחררה להורדה באופן רשמי ( עדכון דרך האויר עדין לא זמין) את גרסת הקשוחה  (factory image)   באתר המפתחים למכשירים: Nexus 4, Nexus 5 וטאבלטים Nexus 7 ו Nexus 10.
העדכון ששוקל 451 מגה-בייט מוחק את כל המידע בכרטיס זיכרון הפנימי שלכם ולכן כדאי מבעוד מועד לדואג לגיבוי נאנדואיד מלא ובנוסף גיבוי תוכן כגון תמונות, שירים, וכדומה על המחשב.

על מנת לצרוב את העדכון יש לדעת לעבוד עם הפקודות adb ו- fastboot לפי המדריך בפורום iandroid.co.il  ולכן תהליך זה מומלץ אך ורק למי למשתמשים מנוסים. כמו כן כדאי ואף רצוי לבדוק שה- MD5 Checksum תואם למה שרשום באתר למניעת בעיות לא צפויות.

לפי הדיווחים האחרונים, העדכון מיועד בעיקר לתיקון באגים במערכת ההפעלה שהתגלו בגרסאות הקודמות כגון ניתוקים בתקשורת הנתונים וה Wi-Fi, אתחולי מערכת אקראיים, תיקוני אבטחה ואמור לפתור את בעיית באג זלילת הסוללה (mm-qcamera-daemon) המתרחשת ע"י אפליקציות המשתמשות במצלמה וגורמות לשימוש ב CPU באופן מוגזם. כמו כן, לא צפויים שינויים וויזואליים מלבד שינוי קל בחייגן הטלפון, שכן אנו מאמינים כי גוגל מעדיפה לשמור אותם עבור גרסת אנדרואיד הבאה אשר תתחיל באות L.

עדכון: השדרוג שוחרר גם ב-OTA, אלו השינויים