אם צבעי ברירת המחדל האפורים של כרום (Chrome) נראים מעט משעממים, כעת מציעה גוגל (Google) למשתמשי הדפדפן הפופולרי מבחר של 12 ערכות צבע חדשות להורדה מהחנות הרשמית. אלו מצטרפות ל-2 ערכות צבע ״קלסיות״ המלוות את כרום מזה שנים, אך גם שם דאגה גוגל להתאמות קלות כך שיתאימו יותר למראה המודרני של הדפדפן.

בין אפשרויות הצבע החדשות נמצאת האפשרות ״רק שחור״ (Just Black) הצובעת את הדפדפן בגוונים כהים במיוחד, ולעומתה ״אולטרה סגול״ (Ultra Violet) המחליפה את צבעי התפריטים לסגול זוהר. ״קצף ים״ (Sea Foam), ״שלווה״ (Serenity) ו-״צפחה״ (Slate) הן ערכות צבע רגועות יחסית, המציעות שילוב בין מראה מקורי ושונה מזה של ברירת המחדל, ועיצוב נוח שאיננו צעקני. ״קונטרסט גבוה צבעוני״ (High Contrast Colorful) היא ההפך הגמור, עם שילוב צבעים שנראה כמו מתכון לכאב ראש, אך כנראה שבעיני לפחות חלק מעובדי גוגל מדובר בבחירה לגיטימית.

בגרסה הרשמית הנוכחית של דפדפן כרום, ערכות הצבע החדשות ישנו את צבעי כל התפריטים והכפתורים – למעט שורת הכתובת שתישאר לבנה. מדובר, כך לפי גוגל, במצב זמני: באחת הגרסאות הבאות של הדפדפן תתווסף האפשרות לצבוע גם את שורת הדפדפן עצמה בגוון המתאים לערכת הצבע, ובכך יושלם השינוי מהמראה המשעמם והקודר שאותו משתמשי כרום כבר מכירים, למראה שמח הרבה יותר.