לסרטים המורדים ביותר השנה זה כנראה לא ממש עזר, אך בגוגל ממשיכים להילחם בתופעת הפיראטיות ברשת.  TorrentFreak פרסם כי ענקית החיפוש קיבלה למעלה מ-51 מיליון בקשות השנה להסרת תוצאות מהאתר כשרוב הבקשות התקבלו במחצית השנייה של 2012. עד חודש מאי השנה גוגל קיבלה 1.2 מיליון בקשות להסרה, אולם מאז ועד היום המספר קפץ עד למעלה מ-51 מיליון כתובות לכל שנת 2012, מה שאומר שמגני זכויות היוצרים הגבירו את פעילותם ברשת באופן משמעותי.

בראש הרשימה השחורה הוא אתר FilesTube המשמש לקישור קבצים בין היתר פיראטיים וממנו הוסרו 2.2 מיליון קישורים מגוגל, פחות מאחוז מכמות הקישורים המאונדקסים במנוע החיפוש. אחריו הוא Pirate Bay המקשר להורדות של סרטים, סדרות ויישומים בביטורנט וגוגל הסירה כחצי מיליון קישורים. איגוד תעשיית הסרטים של אמריקה (MPAA) הוא בראש הרשימה של מבקשי ההסרות הקישורים, שזה באמת לא מפתיע אף אחד.Google-Had-to-Remove-51-Million-Pirate-Links-This-Year-2

>> תעשיית הסרטים בהוליווד נתפסה בהפצת קבצים פיראטית בביטורנט
>>אולפני סרטים דרשו מגוגל להסיר קישורים חוקיים ליצירותיהם

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.