גוגל משחררת עדכון נוסף לגרסת הטאבלטים Honeycomb הקופצת כעת לגרסה 3.2 יחד עם ערכת פיתוח למפתחים. העדכון מצמצם את הדרישות המינימליות ומאפשר כעת להתאימו גם לטאבלטים בעלי מסך 7 אינצ’ ברזולוציה 1024×600 ומעלה, זאת בנוסף לטאבלטים 9 ו-10 אינצ’ כפי שהיה עד כה.

שינוי חשוב שגוגל הוסיפה היא האפשרות לביצוע זום לאפליקציות שאינם מותאמות לרזולוציה של מחשבי הטאבלט – נוכל לבחור בין ביצוע התאמה של האפליקציה לגודל המסך ולבין ביצוע זום. למפתחים יוכלו לשלוט טוב יותר כיצד האפליקציה והאלמנטים שבה יוצגו בגדלי מסך שונים כולל גם גדלי מסך קטנים יותר.

השונה שבעדכון זה מעדכונים אחרים של המערכת היא שרוב היצרניות כבר החלו בעבודה ושחרורו למכשירים השונים. מוטורולה ו-Asus ישיקו בקרוב את העדכון ואצל Huawei הוא כבר מגיע בעת הרכישה.

השאלה הגדולה היא האם גם הטאבלט הראשון של סמסונג, ה-Galaxy Tab ייזכה לקבל את העדכון למערכת ה-Honeycomb זאת לאור הסרת המגבלות על ידי גוגל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.