זה לא סוד שרשת הגוגל פלוס תהפוך לשירות חברתי מקיף בדומה לפייסבוק, אך בגוגל בחרו להתקדם לאט לאט לפני שיחשפו את כל הקלפים. רבים יכולים להעיד כי לרשת חסר עניין וכי החוסר במשחקים מבריח חלק מהגולשים ולכן הציפייה שגוגל תחשוף משהו בנידון גדולה למדי.

רמזים המגיעים אלינו מאתר AllThingsD מעידים זה הולך להתרחש ממש בקרוב, כאשר גוגל חשפה בטעות מספר פרטים אודות השירות החדש בעמוד העזרה באתר (שכבר הספיק לרדת), היא פרסמה כי שמו של השירות ייקרא Games Stream מה שמעיד על קשר לזרמים שאנו מקבלים מחברים אך לא ברור כיצד זה יתבטא ויוצג בהקשר של מעגלי החברים.

כמובן שכמו בפייסבוק, נוכל לשלוט על החדשות והמשחקים הנכנסים לנו לזרם, אולם בוא נראה כיצד אכן גוגל תעצב את ההתראות שאנחנו מקבלים בגוגל פלוס, שכן היום בפייסבוק הבקשות למשחקים כאלה ואחרים פחות מציקות מבעבר.

מעניין יהיה לראות כיצד משחקים פופולריים בפייסבוק יעבדו בגוגל פלוס וישנם השערות כי גוגל היא זו שתאחסן חלק מהשירותים (ולא בשרתי החברות המפתחות) כך שהם גם ייטענו מהר יותר מבפייסבוק. עוד יותר יהיה מעניין לראות כיצד פייסבוק תגיב על התחרות העזה מצד גוגל אשר יכולה לנגוס לה בחלק מהרווחים.

כיום לרשת הגוגל פלוס כבר כ-20 מיליון משתמשים ולפי הערכות גוגל תחצה את קו 100 מיליון המשתמשים תוך 3 חודשים בלבד, ובהמשך החברה צפויה גם לחשוף את הרשת העסקית שתתרום ותלחזק את מעמדה.