על העיצוב החדש של ה'פליי סטור' (Play Store), חנות המדיה של גוגל כבר כתבנו בעבר ונראה שבגוגל לא ממתינים ל-I/O,  כנס המפתחים השנתי של החברה על-מנת להשיק את העיצוב החדש ובבלוג האנדרואיד הרשמי הכריזה גוגל על העיצוב החדש ועל הפריסה שלו אל המכשירים.

כפי שכבר ציינו, העיצוב החדש תואם את קווי העיצוב של יישומי גוגל החדשים כמו כמו ה'גוגל נאו' (Google Now) אשר כוללים רקע לבן וכרטיסיות, בנוסף העיצוב החדש מתאים יותר למחשבי-לוח ומכשירי טלפון חכמים בעלי מסך באבחנה-גבוהה שכן כעת התוכן מוצג באופן יעיל יותר ושטח המסך הנוסף מנוצל במלואו על-ידי הצגת תמונות גדולות וסמלים גדולים יותר. שיפור משמעותי נוסף הוא שכעת כשמעוניינים לבצע רכישה מתוך יישום (In app purchase) עולה חלון צף על-גבי היישום במקום דף הקנייה שהיה נפתח במקום היישום הנוכחי.

את הגרסה החדשה של החנות שמספרה 4.0.25, מופצת באופן הדרגתי אל מכשירי האנדרואיד השונים ללא התערבות המשתמש, אך אלו חסרי הסבלנות או הסקרנים יכולים להוריד את קובץ ההתקנה מכאן.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.