פרטים ראשונים על שירות משחקים חברתי של גוגל עלו אמש לאתר Android Police. השירות הנראה כמתחרה ל-Apple Game Center, הוא שירות משחקים מקוון בענן שיתמוך בריבוי שחקנים ויוכרז כך נראה, ב-Goole I/O בשבוע הקרוב. הוכחה רשמית ראשונה הגיע כאוסף שירותים המכונה Google Play Service המגיע כעדכון מאסיבי למערכת אשר מכיל סממנים רבים לשירותי Google Play Games. כך ניתן לראות את תפרט ההגדרות הייעודי ואייקון חדש.

על פי הדיווח Play Games יאפשר למשתמשים לסנכרן את הגדרות ושמירת ההתקדמות במשחק לענן ולהתחרות כנגד חברים ולהשוות תוצאות והישגים. שחקנים יוכלו להזמין חברים להתחרות כנגדם ולקבל הזמנות מאחרים, וכן ישנה גם אפשרות למצוא מתחרה באופן אוטומטי. באופן לא מפתיע נמצא גם שילוב של גוגל פלוס באופן מעמיק למדי שיאפשר לשתף ולהתחרות כנגד חברים ברשת החברתית, כמעין מתחרה לשירות המשחקים של פייסבוק.

השירות כך מעריכים, ייחשף לראשונה ב-Google I/O ואז גם נדע לספק פרטים נוספים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.