לא לכולם קל להבין את הנושאים הטכנולוגיים שאנו מדברים כאן באתר ובכלל גם המשתמשים המנוסים יותר לא תמיד יודעים כיצד לנצל את כל היתרונות הטמונים בחידושים השונים. גוגל באה לעזרתנו והעלתה סרטונים משעשעים כיצד חנות ה-Google Play יכולה לסייעה לנו בשירותי הסטרימינג למוזיקה ווידאו. בסרטון הראשון נראית בננה המדמה את הסרט שאותו אנו רוצים לצפות, וכיצד נוכל להתחיל לצפות בו מהמחשב הנייד ולהמשיך לצפות בו מהטאבלט. הכוונה כאן לשירות השכרת הסרטים שמציעה החנות.

בסרטון השני שהוצג בשבוע שעבר נעשה ניסוי כלים בנוזל כתום וזרחני המדמה את המוזיקה לה אנו מעוניינים להאזין וכיצד ניתן לשתף ולסנכרן את המוזיקה בין המחשב הנייד, הטאבלט והסמארטפון, זאת בשימוש ה-Play Music (שהייתה מוכרת עד לאחרונה בשם Google Music).

למען האמת, לא הוסבר לעומק כיצד עושים זאת אלא רק הודגשו היתרונות של ה-Google Play, אך בכל זאת הרעיון יפה ומקורי ומסביר בצורה פשוטה את היכולות השונות של החנות. אהבנו.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.