כפי שהבטיחה, גוגל (Google) השיקה את מחשב ההיבריד הראשון שלה, ה-Pixel C בחנות ה-Play בעבור 499 דולר ומעלה. הטאבלט / מחשב / אנדרואיד כל יכול, הוא מוצר פרימיום המנסה להיכנס לנישה חדשה מבחינת גוגל ולהוכיח כי גם אנדרואיד מסוגלת להיות שימושית כמוצר פרודוקטיבי.

Pixel C הוא טאבלט המעוצב במסגרת אלומיניום עם זכוכית ומפרט לא רע בכלל, אבל עם תוספת של מקלדת (149 דולר אם תהיתם) הוא הופך למחשב לכל דבר באמצעות עמדת עגינה להצבה בזווית של 10 עד 130 מעלות, שגם מטעינה באותו הזמן ומשמשת ככיסוי חכם כשאינו בשימוש. מישהו אמר Surface?

מפרט ה-Pixel C כולל את שבב NVIDIA Tegra X1, מעבד-גרפי של Maxwell, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 3 ג'יגה-בייט, מסך בגודל 10.2-אינץ׳ באבחנה של 2560×1800 פיקסלים מה שמעניק למסך צפיפות פיקסלים של 308 פיקסלים-לאינץ׳ ובהירות מרבית של 500 nits. גוף ה-Pixel C עשוי אלומניום, כולל ארבעה רמקולים, תומך בהטענה אלחוטית וכולל מחבר USB Type-C.

למרות כי Pixel C מנסה להיכנס לנישת 2 ב-1, אשר בפוטנציה, יכול להוות תחליף למחשב נייד, אולם מערכת האנדרואיד היא עדיין לא מאפשרת לעבוד עם מספר חלונות במקביל ובטח לא האפליקציות המותאמות לממשק מגע ולא פועלות באופן נוח עם עכבר וזה עוד לפני שדיברנו על המחיר, אבל לפחות הוא זול יותר מאשר המתחרים.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.