ביומיים האחרונים הודלפו בשני מקרים שונים תמונות של מכשיר ה-Pixel 3 XL, שצפוי להגיע לשוק בעוד ארבעה חודשים. מדובר, לפי הדיווחים, במכשיר אב-טיפוס שנועד לפיתוח פנימי בגוגל (Google) בו נראה בבירור המגרעת (notch) בחלקו העליון.

לפי התמונות והערכות מוקדמות, שני הדגמים של Pixel 3 יזכו למסך גדול יותר, זאת בזכות השימוש במגרעת וצמצום מסגרת המסך למינימום. המגרעת נראית קטנה יחסית, בדומה ל-P20 Pro, וכי לא נראה שגוגל הטמיעה בה חיישן לזיהוי תלת מימד אלא הותירה בה רק את המצלמה, חיישן קרבה והרמקול.

עוד ניתן לראות כי העיצוב נותר דומה לדגם הנוכחי, אם כי גב המכשיר הוא מזכוכית ולא ממתכת, מה שמעיד כי יש סיכוי שגוגל מתכננת להוסיף תמיכה בטעינה אלחוטית, כפי שעשתה אפל (Apple) בדור האחרון של מכשירי ה-iPhone. עם זאת, בהתבוננות על המצלמה נראה כי גוגל לא ממהרת לאמץ את המצלמה הכפולה. עוד נראה בתמונה כי זיכרון העבודה הוא 4 גיגה-בייט והאחסון הפנימי הוא בנפח 128 גיגה-בייט.

מה שעוד מעניין הוא הלוגו המסתורי והלא מוכר בחלק האחורי. בדגמים השונים עד כה הופיעה האות 'G', אולם באב-הטיפוס שנחשף מופיע לוגו שלא נראה בעבר. ייתכן כי זהו סימון של גוגל למוצרי אב-טיפוס, אבל מכיוון שאין מי שיאשר זאת אז הדבר נשאר כרגע בגדר תעלומה.

ההכרזה על צמד מכשירי Pixel 3 כאמור עוד רחוקה, אבל סביר כי יצוצו פרטים נוספים עד אז.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.