זוג מכשירי ה-iPhone Xs שהוכרזו בשבוע שעבר מציעים מפרט חזק ומשופר לצד יכולות צילום חדשות. עם זאת, ולמרות שאפל התגאתה בשיפור ניכר ביכולות הצילום בהשוואה לדגם הקודם, Pixel 2 של גוגל (Google) מצליח להוציא מקרביו ביצועי צילום טובים יותר.

The Verge בחן את יכולות הצילום של iPhone Xs אל מול מכשיר Pixel 2. "מצלמת iPhone Xs אכן מנצחת את מצלמת iPhone X, אבל לא את Pixel 2זו של ", קבע הכתב וולאד סבוב,ובתמונות שהועלו לרשת נראים הבדלים ברורים למדי בתוצאות הצילום הסופיות.

בכל התמונות שצולמו נראה כי המצלמה של iPhone Xs מספקת חשיפה טובה ורכה יותר, אולם זו של Pixel 2 מציעה צבעים טובים יותר וחדות טובה גם בתנאי תאורה קשים. צריך לציין כי ל-Pixel 2 XL חיישן בודד ואילו Xs משלב שתי עדשות עם טכנולוגיית העיבוד החדשה של אפל שזכתה לכינוי SmartHDR.

מבין מכשירי שנה שעברה נחשבה מצלמת ה-Pixel 2 לטובה ביותר במבחן ה-DxOmark עם ציון של 98 נקודות, אולם מאז הוא איבד את כתרו לטובת וואווי (Huawei) שקטפה את המקום הראשון עם 109 נקודות ל-P20 Pro עם המצלמה המשולשת.

קרא עוד:  הוא הגיע: Mate X של וואווי הושק באופן רשמי

גוגל תכריז על Pixel 3 וחברים ב-11 באוקטובר, ומעניין יהיה לראות איך יכולות הצילום של מכשיריה ישתפרו, אם בכלל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.