המדליף הסדרתי אוון בלאס חשף פרטים חדשים אודות דגמי ה-Pixel 2, עליהם צפויה גוגל (Google) להכריז בקרוב. הפרט המשמעותי ביותר הוא כנראה תאריך ההכרזה, שנקבע לפי הדיווח ל-5 באוקטובר. היות ומכשיר הפיקסל המקורי הוכרז ב-4 באוקטובר 2016, הרי שתאריך ההכרזה החדש יהיה בדיוק שנה ויום לאחר מכן.

Pixel 2 יעשה שימוש בשבב ה-Snapdragon 836 של קוואלקום (Qualcomm), שלמעשה טרם נחשף רשמית. הוא צפוי להיות מעט מהיר ויעיל יותר מה-Snapdragon 835, המותקן ברוב מכשירי הדגל שהושקו במהלך השנה האחרונה (כולל ה-Note 8 של סמסונג שזה עתה הוכרז).

כמו בשנה שעברה, גם השנה צפויה גוגל להכריז על שני מכשירים שונים הנושאים את השם פיקסל, אולם בעוד שב-2016 היו שני המכשירים זהים כמעט בכל פרט למעט גודל המסך, הפעם צפויה החברה לנקוט אסטרטגיה מעט שונה. Pixel 2, הקטן מבין השניים, מיוצר על ידי HTC וצפוי לשמור על עיצוב דומה למדי לקודמו. Pixel 2 XL, לעומת זאת, יהיה תוצרת LG, ובדומה למכשירי הדגל האחרונים של הענקית הקוריאנית יכלול מסך בעל מסגרת מינימלית.

צמד מכשירי ה-Pixel 2 יהיו כנראה הטלפונים המושקים לראשונה עם מערכת ההפעלה Android Oreo (גרסה 8.0) שתגיע מותקנת מראש ומותאמת עבורם. כמובן שגם מכשירי הפיקסל הקודמים יזכו לעדכון למערכת ההפעלה החדשה בטווח השבועות הקרובים.