פטנט של גוגל (Google), שנחשף, מספק פרטים נוספים אודות בקר שליטה תוצרת החברה שעתיד לשמש את שחקני Project Stram, שירות הזרמת המשחקים העתידי של גוגל.

הפטנט שהגישה גוגל למשרד הפטנטים האמריקאי עוסק במערכת ההתראות של השירות, אשר תתריע בפני השחקן בכאשר מתקבלת בקשה לשיחה משחקנים אחרים, כאשר משחק הופך זמין בשירות ועוד.

ההתראות המוזכרות יתקבלו דרך בקר השליטה, כאשר המסמך כולל גם סקיצות של בקר שליטה. הבקר בעל עיצוב רגיל למדי כולל ארבעה כפתורי כיוון, שתי ידיות אנלוגיות, ארבעה כפתורי שליטה וארבעה הדקים. בנוסף לאלה ניתן להבחין בכפתור עם סמליל של מיקרופון, כנראה לביצוע פעולות קוליות או קיצור דרך ל-Google Assistant ושני כפתורי ניווט נוספים שיכולים להיות כפתור ה-'חזור' וה-'בית' בדומה לאלה שקיימים במערכת ההפעלה אנדרואיד. אך מעבר לכך הרישום לא מעניק פרטים נוספים.

השמועות על כך שבגוגל מעוניינים להיכנס לשוק הזרמת המשחקים רוחשות עוד מהשנה שעברה, כאשר לפני מספר חודשים בחברה אף ביצעו ניסוי טכני שאפשר להפעיל את הכותר Assassin's Creed: Odessy על דפדפן הכרום. נראה כי אנו צפויים לקבל פרטים נוספים אודות השירות העתידי של החברה באירוע שתקיים גוגל ב-19 במרץ ב-GDC, כנס המיועד למפתחי משחקי מחשב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.