כבר לא רק וירטואלית: גוגל (Google), פתחה את חנות המותג הראשונה שלה בלונדון. החנות The Google Shop ממוקמת ברחוב Tottenham Court Road בתוך מתחם Currys PC World שבמרכז העיר ותציע למכירה מגוון מכשירי האנדרואיד, סמארטפונים וטאבלטים, כרומקאסט ומחשבי כרומבוק.

החנות תכלול הדגמות רבות לשימוש במכשירים ובאפליקציות גוגל ובנוסף תשמש “כקמפוס וירטואלי” התנחה ותלמד כיצד לפתח בסביבת אנדרואיד. החנות תארח אירועים והדרכות שונות עבור ומיצגים שונים, כך לדוגמה ישנו קיר גדול המכונה Portal שיאפשר לעוברים ושבים לסייר בעולם באמצעות Google Earth, ה-Doodle Wall יאפשר לצרכנים לאייר בגרפיטי את הדודל שלהם ולשמור את העבודה כקובץ אנימציה (GIF) ו-Chromecast Pod היכן שהמבקרים יוכלו לצפות ולהאזין לתוכן מ-Google Play ו-YouTube.

google-store

“קצב החדשנות של המכשירים שכולנו משתמשים הוא מדהים, אך הדרך בה אנו קונים נשאר אותו הדבר במשך שנים. עם חנות גוגל אנו רוצים להציע לצרכנים מקום שבו הם יכולים לשחק, לנסות וללמוד על כל מה שיש לגוגל להציע. “ אמר דובר גוגל במדינה והוסיף: “אנחנו חושבים שזו תספק את החוויה הטובה ביותר של ניסיון לפני הקנייה.”

זו הפעם הראשונה בה גוגל פותחת חנות תחת המותג שלה, זאת בהתחשב שאת כל עסקיה היא עושה בצורה מקוונת. גם אמזון (Amazon) תפתח בקרוב חנות ראשונה בניו-יורק ונראה כי עוד ועוד חברות אינטרנט בוחנות כניסה לתחום הקמעונאות הפיזי. בגוגל אומרים כי זו אמנם הראשונה, אך בקרוב היא תפתח חנויות נוספות ברחבי העולם, זאת בו בזמן שהיא השיקה אמש חנות וירטואלית חדשה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.