יש לכם $1,500 פנויים? גוגל תמכור את משקפי גוגל המפורסמות ליום אחד בלבד החל מהיום (ג') במכירה פתוחה לתושבי ארה”ב. החל משעה 9 בבוקר שעון מקומי, תחל המכירה באתר החברה “למספר מוגבל של מקומות בתוכנית האקספלורר” לדגם Google Glass Explorer Edition, כאשר גוגל תשיק את המשקפיים ותוסיף למעגל הקטן של 'הסיירים' עוד נסיינים שיהיו מוכנים להוציא את הסכום הדרוש כדי לקבל לידיהם את הטכנולוגיה האחרונה בתחום.

בפעם הקודמת שגוגל פתחה את המכירה זה היה כמעט לפני שנתיים כשהוכרזו ב-Google I/O 2012, אז נמכרו כ-10,000 יחידות בשיטת חבר מביא חבר. הסבב הנוכחי ככל הנראה יכלול מספר דומה, אולם מדובר בדגם משודרג.

מתעדכן לקיטקט
עוד הודיעה גוגל כי המשקפיים זוכים גם לעדכון לגרסת האנדרואיד האחרונה, גרסה 4.4 KitKat ולדברי החברה השדרוג מביא מספר שדרוגים משמעותיים: “אנחנו עובדים על עדכון משמעותי בגרסה לתוכנת ה-Glass. אלו לא שינויים שתוכלו לראות, אבל הם יביאו שיפורים בחיי הסוללה ויהפכו את המשקפיים ליותר אמינים וקלים יותר לעדכון בעתיד”, אמרה גוגל בסטטוס בגוגל פלוס. “כעת כשהמשקפיים רצים על גרסת קיטקט, המפתחים יכולים לכתוב אפליקציות בשימוש ערכת הפיתוח האחרונה יחד עם כל השיפורים האחרונים בערכת הפיתוח של המשקפיים”.

המכירה לכלל הציבור אמורה להתרחש בהמשך השנה, אולם בכירי גוגל כבר אמרו בעבר כי המשקפיים אינם מיועדים לשוק ההמונים כך שככל הנראה היא תמשיך את המכירה באופן זה בתקופה הקרובה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.