כחודש לאחר שהכריזה על Pixel Slate מציעה גוגל את הטאבלט שלה למכירה מוקדמת. כזכור, מדובר בטאבלט שמבוסס על Chrome OS כמערכת הפעלה ולא על אנדרואיד (Android). למעשה זה יהיה הטאבלט השני שמבוסס על מערכת ההפעלה למחשבים של גוגל. הראשון היה Chromebook Tab של אייסר (Acer) שהושק לפני כשמונה חודשים – ואייסר היא אחת החברות שמציעות את התמיכה החזקה ביותר ב-Chrome OS.

כך או כך, גוגל לא סיפקה תאריך השקה מפורש כשהכריזה על הטאבלט החדש, אבל ביומיים האחרונים התחילו לצוץ בחנויות המקוונות בארצות הברית, קנדה וגם בבריטניה אפשרויות לרכוש אותו בשלל תצורתיו. תאריך האספקה ברוב בחנויות הוא 29 בנובמבר בדרך כלל.

המחירים בכל החנויות בצפון אמריקה אחידים. הגרסה הבסיסית של הטאבלט, עם מעבד Celeron 3965Y, עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 גיגה-בייט זיכרון אחסון עולה 599 דולרים. מעבר לכך יש גרסאות שמבוססות על Core m3, על Core i5, ובסופו של דבר התצורה היקרה ביותר היא Core i7 מהדור השמיני של מעבדי ה-Core של אינטל (Intel) עם 16 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 256 גיגה-בייט זיכרון אחסון שעולה 1,599 דולרים.

להזכיר: ניתן לרכוש, בנפרד, גם עט אלקטרוני ומקלדת. המחירים עדיין לא ברורים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.