מלבד השרותים השונים של Google Now המציג למשתמשים התראות שונות אודות מזג האוויר באזור, פגישות קרובות ו(כמעט) את כל המידע הרלוונטי לו זקוקים באותו רגע, מוסיפה גוגל נדבך חדש לשרותיה ומאפשרת כעת לנהגים לקבל מידע אודות תחנות דלק קרובות בסביבה.

את השרות החדש, גילה במקרה אחד ממשתמשי מערכת האנדרואיד, שם נוסף השרות באופן אוטומטי כחלק מעדכון שירותי גוגל שבמכשיר. לדבריו, ביום שישי, באמצע דרכו לעבודה, החל לצוץ במפה המספקת שרות ה-Google Now צלמיות של תחנות דלק בדרך נסיעתו. החלק המעניין בסיפור הוא שהמשתמש אינו עבד באותה העת באפליקציית הניווט Waze, אלא אך ורק בשרות ה-Google Now

מה עם ישראל?
לפי שעה, השרות, כמו לא מעט משרותיה השונים אינם פועלים בישראל וטרם ידוע מתי זה יקרה. לשם השוואה בלבד, גם לשרות Google Now עצמו לקח זמן רב להגיע לישראל וזאת לאחר שהושק כבר במרבית מדינות העולם. בינתיים, יכולים הנהגים להשתמש באפליקציית Waze הישראלית שבבעלותה של גוגל, על מנת לקבל מידע על תחנות דלק קרובות באזורם כמו גם המחיר באותה תחנה בהשוואה לתחנות אחרות. ייתכן כי השיתוף בין השניים הוא מה שגרם לתוספת החביבה הזו.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.