עכשיו שווה יותר: גוגל הוסיפה שיפור משמעותי למזרים המדיה שלה, ה-Chromecast (כרומקאסט) אשר מעתה מאפשר הזרמה של וידאו ישירות ממכשיר האנדרואיד.

העדכון החדש הגיע לאפליקציית ה-Chromecast לחנות ה-Google Play ובצורה פשוטה למדי, על ידי כניסה לתפריט הראשי ובחירת האפשרות "Cast Screen", להציג את מסך המכשיר על גבי הטלוויזיה, כך שהוא משכפל למעשה את התצוגה (screen mirroring) באמצעות מכשיר ה-Chromecast כולל תמיכה בסאונד. גוגל הדגימה את היכולת הזו בכנס המפתחים האחרון שלה שנערך בסוף חודש שעבר, אז הציגה את אפליקציית ה-Google Earth על גבי הטלוויזיה שהועבר ישירות ממכשיר אנדרואיד.

כרגע לא כל מכשיר נתמך באפשרות החדשה, ובין רשימת המכשירים התומכים הם ליין מכשירי ה-Nexus כולל הטאבלטים, ומכשירים של שאר היצרניות שייתמכו בקרוב הם , Galaxy S4, S5, ה-Note 3, מכשירי LG G Pro 2, G2, G3 ו-HTC One M7.

לדברי החברה עוד ועוד מכשירים ייתמכו בהמשך, אולם לא ברור מהם יהיו כאשר הדרישה הבסיסית היא גרסת האנדרואיד 4.4.1 ומעלה.

להורדת Chromecast מחנות Google Play

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.