אחד החידושים הגדולים שהציגה גוגל בגרסת האנדרואיד Jelly Bean הוא Google Now, התשובה של גוגל לעוזרת האישית בסמארטפון לבעלי מכשירי אנדרואיד המציג מידע רלוונטי על פגישות עתידיות, תומך בפקודות קוליות ועוד. למעשה, Google Now הוא לא רק הפנים החדשות של שירות החיפוש הקולי, אלא מאפשר לקבל מידע רלוונטי גם מבלי לבקש, כך שאם מופעל יישום ה-Google Now בבוקר, טרם היציאה לעבודה מציג היישום את הזמן שייקח להגיע אל העבודה כולל התחשבות בפקקים או בעומס הקיים בתחבורה הציבורית ואף יציע מסלול חלופי, ככל שעובר הזמן היישום "לומד" להכיר את המשתמש ואת העדפותיו השונות.

כעת מתברר כי גוגל מתכוונת להביא את Google Now גם לדפדפן הכרום הפופולרי ויהיה כחלק מפרויקט כרמיום, פרויקט הקוד הפתוח של הדפדפן. כך על פי מפתח צרפתי שגילה את החדשות בקוד המקור. מה שהדבר אומר הוא שהדפדפן יוכל להציג כרטיסיות מותאמות בהתאם למשתמש, כך שאם אנו מרבים לטייל עם הנייד, Google Now יציג לנו את מזג האוויר באזור הנוכחי, או אם אנו חובבי ספורט יוצגו לנו תוצאות משחקים או מועדי המשחק הקרובים, תזכורות מלוח השנה ועוד.

אנו מבלים לא מעט זמן בדפדפן ולמרות ש-Google Now יותר שמיש בסמארטפונים מאשר במחשבים ניידים, גוגל יכולה לשלב בין השניים ולסנכרן את הנתונים, וכך להוסיף מידע רלוונטי גם כאשר אנו במחשב.

>> שירות Google Now, הכל חוץ מ-Siri
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.