מנוע החיפוש המשולב עם העוזרת האישית Google Now מביא כעת אפשרות להציג מידע מיישומים צד שלישי.

עד לאחרונה, השירות של גוגל (Google) “הסתפק” בהצגת מידע עדכני מתוך יישומים ושירותים שונים של גוגל הכולל עדכונים מתוך החדשות, לוח שנה, דוא”ל, מזג האוויר, ניווט ועוד, ובעדכון החדש גוגל מוסיפה תמיכה בעוד 40 יישומי צד שלישי, זאת במידה והן מותקנות במכשיר.

בין היישומים הנתמכים נמצא את שירות הניווט שבבעלותה – Waze, יישום האיתור זיהוי המוזיקה הפופולרי Shazam, יישום ההמלצות למטיילים TripAdvisor, שירות המוזיקה Pandora, אתר הקניות eBay ועוד.

כך לדוגמה, Google Now יתזכר אותנו כאשר המכירה הפומבית תסתיים בקרוב, כאשר יש דיווחי פקקים בסביבתנו, יציע לנו מוזיקה להאזין לה ואף יתזכר אותנו על מצרכים שיש לרכוש הביתה.

כדי להדגים לנו כיצד זה יכול להראות גם במכשיר שלכם, גוגל עדכנה את גלריית הכרטיסיות, שם גם ניתן לעבור בין האפשרויות השונות של Google Now וכן פרסמה כאן את היישומים החדשים הנתמכים. חיפוש נעים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.