אם אתם נמנים בין משתמשי ה-Google Now, לגוגל יש תוספת מגניבה עבורכם: החל מהיום ניתן להקליד בשורת החיפוש הן באתר גוגל והן דרך הנייד ולהוסיף לעצמנו תזכורת מהירה שתוצג בהתראה ב-Google Now.

כדי להוסיף את התזכורת, כל שיש לעשות הוא להקליד שאילתא פשוטה המתחילה במילים “remind me” באנגלית והטקסט אותו אנו מעוניינים לכתוב. במסך התוצאה תוצג לנו קובייה בה נוכל לבחור את מועד התזכורת והשעה, או לחלופין להגדיר שהתזכורת תפעל כאשר נגיע למקום מסוים. כך לדוגמה ניתן לבקש מ-Google Now שיזכיר לנו לקנות חלב כאשר אנו עוברים ליד הסופר הקרוב, או לקחת את האוכל לעבודה בשעות הבוקר.

התזכורת כאמור תוצג במחשב, בטאבלט או בטלפון האישי של המשתמש לפי ההגדרות שקבענו מראש, בצורה פשוטה וחביבה למדי. יש לציין כי לעת עתה, ניתן להוסיף תזכורות רק באנגלית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.