קרב בין ענקים הולך להתרחש בחודש הקרוב בתחום הסלולר כאשר גם אפל וגם גוגל ייחשפו את מכשירי הדגל שלהם לשנה הקרובה. כולם מנסים לשער ולנחש כיצד ייראו המכשירים העתידיים, ויש כבר מי שניסה זאת לאייפון 5 אמש, וכעת ישנו ניסיון נוסף, מעט פחות מושקע, לנסות ולנחש כיצד ייראה ה-Nexus Prime.

האנשים מ-Ciccarese Design שציירו לנו האייפון 5, מנסים כעת לשער כיצד לדעתם ייראה הדור השלישי למכשירי נקסוס של גוגל ועיצבו לנו את תמונות הקונספט הללו. התמונות מבוססות על הערכות למפרט המכשיר שנשמעות ברשת, כך שבתמונה המכשיר מבוסס על מסך מגע גדול, כ-4.7 / 4.5 אינצ' יחד עם כפתורי מגע בתחתית ועיצוב דקיק. מערכת ההפעלה המשולבת Ice Cream Sandwich נראית כאן במספר אלמנטים מוכרים כמו ווידג'ט השעון, סימן הפלוס בקצה העלון להוספת ווידג'טים וחלון החיפוש הקבוע בצד שמאל. שאר העיצוב דומה ל-Nexus S כמו כניסת microUSB שבתחתית המכשיר, גב הסוללה העוטף את כולו, ומיקום המצלמה בחלקו עליון.

לנו נראה הקונספט מעט שונה ממה שהיינו מצפים, כמו לדוגמה שדובר כי לא יהיו כפתורי מגע, ומערכת ההפעלה תקבל מראה מעט יותר נקי כמו שראינו בשבועות האחרונים, אך בכל זאת עשו כאן עבודה נחמדה, ונדע עד כמה היא נכונה ב-11 לחודש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.