ה-Nexus 6, המכשיר האחרון מבית גוגל (Google) ומוטורולה (Motorola) לא נחשב ללהיט גדול. המכשיר הראשון מזה שנתיים שלא סובסד כלל ונמכר במחירו המלא בחנות ה-Google Play, הגיע עם מסך בגודל ש(עדיין) נחשב מעט חריג לרוב המשתמשים (6 אינץ’), גורם אחראי לא פחות על המכירות.

כעת, גוגל מוזילה את עלותו של המכשיר ל-499 דולר, 150 דולר פחות מאשר מחירו המקורי שהושק אשתקד וזמין לרכישה הן בחנות גוגל או דרך Amazon או Best Buy בארה”ב.

לא ברור עוד כמה זמן המבצע ימשיך או מדוע גוגל הוזילה את המחיר בתקופת זמן זו, שכן לרוב היא נוהגת לעשות זאת זמן קצר לפני הפסקת מכירתו או השקת דגם חדש – שלא צפוי להתרחש לפני הרבעון האחרון של השנה.

לפי Android Police, גוגל מחלקת לרוכשי ה-Nexus 6 גם כמה מתנות עם המיתוג של Project Fi, הרשת הסלולרית החדשה שלה בארה”ב. בערכה שקיבלו הרוכשים נמצא כיסוי לבן למכשיר, אוזניות וגם סוללת גיבוי חיצונית בהספק של 6000mAh.

עוד בנושא

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.