גוגל (Google) העלתה את עמוד המכירה לרכישה ישירה של ה-Nexus 6 בחנות ה-Google Play במחיר התחלתי של 649 דולרים לגרסת ה-32 ג’יגה-בייט או 699 דולרים לגרסת 64 ג’יגה-בייט.

אבל למרות המחיר הגבוה יותר בהשוואה לדור הקודם והמסובסד, המלאי שהוקצב למכירה (המוקדמת!) כבר אזל ולא ניתן להזמין אף אחד מהדגמים. כרגע לא ברור האם גוגל אכן מכרה את כל המלאי שהוקצב או שהיא החליטה לעצור את ההזמנות, כך או כך אם אתם מעוניינים להזמין את המכשיר מומלץ להיכנס ולבדוק את עמוד המכירה מידי כמה שעות שכן היא עלולה להפתיע ולהחזיר את המכירה.

נראה כי רבים מעוניינים לשים את ידיהם על מכשיר ה-Nexus 6 ומערכת האנדרואיד 5.0 Lollipop, שכן יחד עם ה-Nexus 9, אלו המכשירים הראשונים המגיעים עם גרסת האנדרואיד הדנדשה.

כזכור, ה-Nexus 6 מצויד במסך 5.9 אינץ’ QHD ברזולוציה 2560 על 1440 פיקסלים, שבב מרובע ליבות Snapdragon 805 המשולב בשבב גרפי Adreno 420 עם זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג’יגה-בייט ואחסון פנימי ללא אפשרות הרחבה. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל עם פלאש LED כפול וכן סוללה בהספק של 3,220mAh עם יכולת הטענה אלחוטית ותמיכה בהטענה מהירה.

אספקת המכשיר צפויה להתרחש בתוך מספר שבועות. לינק לחנות או דרך פרוקסי

Motorola Nexus 6

מכשיר ה-Nexus 6 (נקסוס 6) של גוגל תוצרת מוטורולה הוא הגדול ביותר מבין סדרת מכשירי ה-Nexus עם מסך של 5.96 אינץ' ברזולוציית Quad HD. המכשיר מבוסס על שבב ה-Snapdragon 805 מרובע הליבות לצד זיכרון עבודה של 3GB ואחסון בנפח של 16GB/32GB ללא אפשרות הרחבה. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל עם אפשרות לצילום ב-2K, סוללה בהספק 3220mAh וטלפון הראשון הרץ על גרסת האנדרואיד Lollipop 5.0.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.