לצד זוג מכשירי ה-Pixel 4 ומחשב ה-Pixelbook Go, גוגל (Google) גם הציגה את ליין המוצרים החדשים לבית החכם המשולבים עם המסייעת Google Assistant, כמובן.

Nest הוא המיתוג החדש של גוגל למוצרי הבית החכם שלה, וכי Nest Mini הוא הראשון בסדרה. הרמקול החכם החדש נראה כמעט זהה ל-Home Mini המקורי שהוצג ב-2017 רק מעט קטן יותר. הוא מציע את אותן היכולות המוכרות של המסייעת ברמקולים החכמים האחרים של החברה וגם המחיר זהה לקודמו של 49 דולרים.

הרמקול Nest Mini מגיע בחיפוי בד במספר צבעים, כשכעת נוסף גם הצבע הכחול (Sky Blue). גוגל מתגאה כי גוף הפלסטיק מיוצר מ-100% חומרים ממוחזרים וכן כעת ניתן לתלות אותו על הקיר, מלבד האפשרות להניח אותו גם על השולחן. הנוריות בחלק העליון יספקו חיווי לעוצמת השמע. הפעלה, השהייה או שינוי העוצמה יתבצע במגע בחלק העליון.

Nest Mini כולל בתוכו חזק יותר המבטיח באס עוצמתי פי שניים מקודמו. גם המעבד שודרג ויגיב מהר יותר לתוצאות החיפוש. המסייעת גם תאפשר לבצע פעולות שאינן דורשות חיבור לאינטרנט (כמו שליטה בבית החכם או הפעלת שעון מעורר) ואף תאחסן חלק מהפקודות הנפוצות בזיכרון לגישה מהירה.

מלבד הרמקול, עוד מוצר תחת מותג Nest הוא Nest Wifi, וגם כאן מדובר במהדורה משודרגת ל-Google WiFi שהוכרזה ב-2016. מדובר בנתב מבוסס טכנולוגיית Mesh המספק יכולת של גדילה והרחבת הרשת בכל הבית בהתאם לגודל ולמרחק, עד 3,800 מטרים רבועים.

קרא עוד:  ירידת מחיר: אוזניות Redmi AirDots ללא חוטים ב-16 דולרים

Nest WiFi משלב בתוכו גם כן את המסייעת של גוגל ומבטיח לספק ביצועי רשת גבוהים בכל מקום. הוא תומך בפרוטוקול WiFi 5 ו-AC2200, מה שאומר כי במקסימום הוא יכול להגיע עד ל-2,200 מגה-ביט בשנייה במקביל או עד 1,200 מגה-ביט בשנייה להתקן בודד.

Image result for Nest Mini

מבחינת המחיר, Nest WiFi נמצא קצת באמצע בהשוואה לחלק מהמתחרים, אך כן חוסך את הצורך ברכישת רמקול חכם. כך גוגל מתמחרת יחידת נתב Nest WiFi Router ויחידת הרחבה Nest WiFi Point ב-269 דולרים או עם זוג יחידות הרחבה ב-349 דולרים. יחידת הרחבה בודדת תוצע ב-149 דולרים.

מוצרי Nest החדשים זמינים כבר עתה לרכישה מוקדמת בארה"ב באתר גוגל הרשמי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.