ההשקה הצפויה של מכשיר הדגל הבא של גוגל ומוטורולה, ה-Moto X (או ה-X Phone) כבר אושר למעשה על ידי מנכ”ל מוטורולה, דניס וודסייד. המכשיר מיועד להיות אחד החשובים ביותר לגוגל ובוודאי למוטורולה, שכן זו הפעם הראשונה בה גוגל משיקה מכשיר מתוצרתה המלאה.

Moto X אמור לתת אלטרנטיבה ולצאת כנגד אפל עם סדרת האייפון, ואף שותפותיה של גוגל – סמסונג עם סדרת הגלקסי, HTC, סוני ואחרות. זהו המכשיר הראשון של החברה שיוצר על אדמת ארה”ב והוא צפוי להביא פיצ’רים מעבר לעולם החומרה: בין החידושים שחשפה מוטורולה הם יכולות זיהוי רבות כמו כך שהמכשיר יידע מתי המשתמש מעוניין לצלם תמונות ויפעיל את יישום הצילום, יזהה שהמשתמש נוהג ויעבור למצב מותאם או מתי הוא בכיס ויגביר את עוצמת הצלצול.

ייעלם ברקע?
על פי דיווחים שונים ושל מוטורולה בעצמה, Moto X לא יושק לפני ספטמבר, ואף מעט מאוחר יותר, ככל הנראה יחד עם גרסה חדשה של מערכת האנדרואיד (פאי לימון מישהו?). באותו הזמן לערך, צפויה גם אפל לחשוף את ממשיך סדרת מכשירי האייפון, ה-iPhone 5S ובאותו הזמן גם סמסונג תשיק מכשיר חדש מסדרת הנוט – Galaxy Note III. נוסיף לכך שזו תקופת החגים מעבר לים ומכשירי Windows Phone חדשים צפויים להיחשף, ה-Moto X, עד כמה שהוא יביא חידושים בתחום, יכול באותה המידה גם “להיבלע” בתוך ים המכשירים שיושקו באותה התקופה. כרגע, לא נשמע כי בגוגל או במוטורולה ממהרים להכריז על המכשיר החדש, ולמרות כי ציפינו לקבל מידע ב-Google I/O שנערך בחודש שעבר, נראה כי הדברים זזים קצת לאט.

קרא עוד:  יותר פרטיות, יותר בית חכם, והרבה יותר קריינות - גוגל במקצה שיפורים ל-Assistant

מפרט המכשיר כפי שנחשף בעבר הוא בין היתר, יאמץ מעבד ה-Qualcomm Snapdragon 800 מרובע הליבה החדש, יצויד במסך בגודל של 4.7 או 4.8 אינצ’ לא ברזולוציית Full HD עם זכוכית ה-Gorilla Glass 3 וכן יהיה חסין למים ואבק בדומה למכשיר ה-Xperia Z.