אפליקציות הניווט החינמית, ה-Google Maps ו-Waze מתעדכנות: המפות של גוגל קיבלו אמש עדכון לדיווחי תנועה חיים ברחובות ישראל. עד כה שירות הדיווחים תמך רק בכבישים הראשיים אולם החל מאתמול ניתן לצפות בתנועה הזורמת (או לא זורמת) גם ברחובות בכל הארץ. הדיווחים זמינים באפליקציית האנדרואיד, אייפון וגם דרך גרסת הרשת. כך ניתן מעתה לקבל עדכונים בזמן אמת על הפקקים בכבישים ובקרבת מקום ולהימנע מהם דרך דרכים חלופיות, בניווט דרך Google Maps.

דלק בזול
גם אפליקציית הניווט הפופולרית Waze (וויז) התעדכנה אמש והשיקה את העדכון האחרון שלה ומציגה מספר חידושים. הוסיפו ב-Waze יותר תנועה לאייקונים ולכפתורים בממשק, כך גם התפריט הראשי מציג יותר כפתורים. בנוסף ניתן מעתה להוסיף נקודות עצירה נוספות בדרך, משהו שבהחלט היה חסר, אך השינוי המעניין ביותר היא האפשרות למצוא ולנווט לתחנת הדלק הזולה ביותר באזור. Waze מסוגלת להשוות מחירים בין התחנות דלק ברחבי המדינה על ידי מידע המגיע מהנהגים המתדלקים ובנוסף מציעה הנחות ומבצעים בתחנות דלק נבחרות אשר משתפות עימה פעולה. השירות כרגע זמין בארה”ב בלבד, אך בכוונת החברה להרחיב זאת גם לישראל בשבועות הקרובים.

וידאו: מה חדש ב-Waze

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.