אחרי שגוגל שיחררה את ה-Streen View בישראל, מצאנו את עצמנו שעות מסתובבים ברחבי תל אביב, ירושלים וחיפה בסיור אחר מקומות מוכרים ומעניינים, כך מצאנו את עצמנו משתמשים יותר ויותר ב-Google Maps כמקור המפות העיקרי שלנו. אם אתם כמונו, תאהבו במיוחד את המשחק הבא שגוגל השיקה המוכנה Cube (קוביה) המביא את מפות גוגל בתלת מימד למשחק קליל ומשעשע.

המשחק בנוי משמונה שלבים שונים שבו על המשתמש להוביל כדור כחול המטייל במפה ובדרך מציג לנו מקומות שונים בעולם. המפה המוצגת בתלת מימד כקוביה אחת גדולה ובכל צד של הקוביה ישנו שלב שונה שבו אנו נדרשים לנווט את הכדור הכחול בין רחובות וערים מפורסמות, וכך אנו למדים על יכולות והאפשרויות השונות שיש ל-Google Maps להציע וכיצד ניתן להשתמש בהם באופן מועיל יותר. כך אנו למדים על הרכבת התחתית של פריז, על שביל האופניים בסן פרנסיסקו, מערכת התחבורה של לונדון ועוד. בכל סיום של שלב יוצג מידע על מפות גוגל וכיצד המפות יכולות לסייע לנו ביום יום.

המשחק נחמד וקליל, נסו אותו בעצמכם בכתובת www.playmapscube.com (תודה למנשה על הטיפ)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.