הכירו את Google Keep: שירות התזכורות והפתקים בענן שתוכלו לדבר אליו והמתחרה הגדול והתשובה של גוגל ל-Evernote הפופולרי. השירות החדש מבוסס כולו על ענן ומאפשר לרכז תזכורות ודברים שאנו מעוניינים לזכור ולבדוק אותם בזמן אחר כולל תמונות, קישורים, רשימות ועוד כשהכול מסונכרן לכונן ה-Google Drive וזמין מכלל המשירים כמו הסמארטפון (אנדרואיד) והמחשב האישי.

Google Keep logoבדיוק כמו ב-Evernote נוכל להקליט לעצמנו תזכורות, או אפילו לצלם תמונות של משהו שראינו ולאחסן אותם ב-Google Keeper כדי לחזור אליהם מאוחר יותר. אפליקציית האנדרואיד שהושקה משתמשת בממשק האריחים הדומה למדי ל-Windows Phone 8, ניתן לגרור אריחים, לשנות את העדיפות שלהם, לשנות את צבעם ולקבוע תזכורות בקלות ובמהירות. נוכל להוסיף ווידג’טים על מסך הבית בנייד עם התזכורות החשובות או ליצור תזכורות חדשות מבלי הצורך להיכנס לאפליקציה. למכשירים המריצים כבר את גרסת האנדרואיד 4.2, יוכלו ליהנות מהאפשרות לגשת לפתקים ישירות מווידג’ט על מסך הנעילה, כך שגם אם המכשיר נעול נוכל לקרוא את התזכורות שלנו בקלות.

ניתן להיכנס לשירות כבר עכשיו בכתובת drive.google.com/keep, אך אם נתקלתם בשגיאות אל תתפלאו שכן גם אנחנו חווינו בעיות דומות. בינתיים ניתן להוריד את אפליקציית האנדרואיד ולהתחיל לעבוד משם.