את אפליקציית ה-Google Keep קשה לפספס. מאז שהושקה בשנה שעברה היא מגיעה כיום עם כמעט כל מכשיר אנדרואיד ומתחרה לאלטרנטיבות הקיימות בשוק בשימוש של כתיבת פתקים, משימות ותזכורות. כעת, גוגל עדכנה אותה עם עיצוב ה-Material Designועם עוד מספר חידושים.

התוספת העיקרית מלבד ליטושי העיצוב והממשק הקלים היא היכולת לשתף פתקים עם אחרים, ואנחנו לא מתכוונים לשיתוף כרשימת טקסט רגילה, אלא הוספת חברים, מכרים או משפחה כעורכי משנה לפתק. כל שצריך לעשות הוא להיכנס לפתק ששמור אצלנו וללחוץ על האייקון של הדמות עם הפלוס, משם נוכל להוסיף כתובת מייל רצויה והצד השני יקבל את הפתק שלנו ויוכל לערוך גם הוא. בכל פתק המשותף מוצג בתוכנו את אנשי הקשר העובדים יחדיו בדמות של תמונת פרופיל עגולה.

התוספת הזו ל-Keep היא ללא ספק אחת החשובות שידעה האפליקציה, וחשוב לא פחות שהיא בחינם. מעניין כיצד יגיבו המתחרות לאפשרות החדשה והם, ענקית כמו Evernote, תאפשר זאת גם כן ללא תשלום. השינוי תקף גם לגרסת ה-Web וגם לאפליקציית האנדרואיד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.