אנחנו אולי לא שמים לב אבל הרשת החברתית גוגל פלוס גדלה בקצב מרשים והגבוהה ביותר מבין הרשתות החברתיות. ענקית האינטרנט חשפה כי למעלה מ-500 מיליון משתמשים כבר הצטרפו לרשת מאז השקתה לפני שנה וחודשיים בלבד. מתוכם, כ-235 מיליון משתמשים נחשבים כפעילים המשתמשים בשירותי הרשת פעם בחודש (לוחצים 1+, מתחברים לחברים בחיפוש, הנג-אאוט בג’ימייל) ו-135 מיליון משתמשים מסיירים בין הסטטוסים.

המספרים מראים על גדילה של מספר המשתמשים ברשת מאז חודש ספטמבר שנה שעברה, אז דיווחנו על כך שברשת 400 מיליון משתמשים ו-100 מיליון פעילים, אך לשם השוואה, הרשת המתחרה פייסבוק, כבר עם מעל מיליארד משתמשים פעילים.

מצאו חברים משותפים
גוגל הכריזה גם על שירות חדש בגוגל פלוס – קהילות (Communities), שירות אשר מביא קבוצת אנשים לשוחח על נושא מסוים ובדומה לקבוצות בפייסבוק, ניתן לפתוח קבוצה פרטית או ציבורית, לשתף סטטוסים ועוד. “החל מצילום דיגיטלי לאסטרונומיה (וכל מה שבאמצע), גוגל פלוס תמיד היה מקום נפוץ למצוא אנשים חדשים עם אינטרסים משותפים”, כתבה גוגל בבלוג. “מה שהיה חסר לעומת זאת הם בית קבוע לכל הדברים שאתה אוהב: לדברים הנפלאים, המוזרים וכן, אפילו לדברים שנמצאים רחוק מאיתנו. עם Google+ Communities, יש כעת מקום מפגש לתשוקות של כולם.”

שירות הקהילות החדש כבר זמין בסרגל ומשם ניתן ליצור קהילה אישית או להצטרף לקיימת.

וידאו: גוגל מציגה את Google+ Communities

קרא עוד:  גוגל נפרדת ממשקפי ה-Glass המקוריים עם עדכון אחרון

>> אולפני הסרטים דרשו מגוגל להסיר קישורים חוקיים ליצירותיהם
>> מיקרוסופט פותחת את So.cl לכולם, הצטרפתם?
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.