גוגל עדכנה את אפליקציית Hangouts עבור מכשירי ה-iOS לגרסה 1.3.0 ומאפשרת לבעלי מכשירי האייפון, אייפד ואייפוד טאץ’ לבצע שיחות בתוך האפליקציה למספרים נייחים בארה”ב וקנדה בחינם. לעת עתה, השירות מוגבל לתושבי צפון אמריקה, אך גם ניתן לבצע שיחות בינלאומיות בתוספת תשלום. עוד נאמר כי המשתמשים בארה”ב יכולים לקבל מספר Google Voice אישי ולקבל צלצול מכל טלפון ישירות לאפליקציה.

עד כה גוגל אפשרה לבצע שיחות רק ממנויי Hangout (לשעבר Google Talk) אחד לשני, אולם האפשרות החדשה יכולה לקסום לבעלי מכשיר רק עם שירותי Data כך שניתן יהיה לבצע גם שיחות טלפון קוליות. בגוגל הדגישו כי בעלי האייפונים לא צריכים לחשוש ששמא השיחה תבוצע דרך המפעיל המקומי אלא רק השיחה רק צורכת תקשורת נתונים.

העדכון גם מביא תמיכה בתמונות נעות (GIF) והודעות נכנסות ישהו מוזיקה (במידה ומאזינים באותו הרגע) במקום לעצור את השיר לגמרי. את העדכון ניתן להוריד ישירות מחנות ה-AppStore. משתמשי האנדרואיד יאלצו להמתין לעדכון נפרד משלהם שמשום מה מנוע מלהגיע.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.