מטוס בשמיים על רקע שקיעה

שירות חיפושי הטיסה של גוגל, Google Flights, יתעדכן בקרוב בפיצ'ר חדש ויעיל שמאפשר לעקוב אחר שינויים במחירי הטיסה. כך אם נחפש אחר טיסה מסוימת, לפני התשלום, השירות מסוגל לנבא שינוי במחיר הטיסה, בין אם עלייה במחיר או הוזלה שלו, ולהודיע לנו מיד כדי שנוכל להשיג עסקה טוב יותר.

אתר Google Flights, שזמין כרגע רק דרך הדפדפן ללא אפליקציה ייעודית, יהיה מסוגל להודיע למשתמש מתי צפוי שינוי במחיר הטיסה שהוא מחפש באמצעות שימוש באלגוריתם שמחשב את היסטוריית הטיסה הספציפית שנבחרה. כלומר, אם בעבר מחיר הטיסה עלה או ירד בתאריך מסוים, השירות יאותת למשתמש כי כדאי לו להזמין את הטיסה כעת, או לחלופין להמתין לתאריך אחר.

כמו כן, אם מדובר על טווח תאריכים ולא יום מסוים, Google Flights יציג הצעות וטיפים למשתמש בהתבסס על חישובים של מסלולים דומים, שיכללו בין היתר שדות תעופה אלטרנטיביים או תאריכים יותר זמינים.

Google Flights

בנוסף המשתמשים ב-Google Flights יכולו לעקוב אחר היסטוריית החיפושים שלהם ולצפות בשינויים ועלויות הטיסות השונות. גוגל אף תעדכן בקרוב את חיפוש המלונות שלה עם לשונית חדשה של "דילים" אשר תציג הנחות בתעריפים והמלצות לתאריכים בהם המחירים זולים יותר. השינויים, לפי גוגל, צפויים להיכנס לתוקף "בשבועות הקרובים".