דפדפן האינטרנט הפופולרי כרום (Chrome) זכה בגרסתו העדכנית, 72, לשינוי מעט מוזר ובלתי צפוי: לאחר שבמשך שנים תפקד מקש ה-F6 במקלדת כקיצור דרך מהיר לשורת הכתובת של הדפדפן, החל מגרסה זו שונתה אופן פעולתו של המקש כך שתחילה הוא מעביר את המקלדת לשליטה בשורת הלשוניות (Tab Bar), ורק בלחיצה שנייה מגיע אל שורת הכתובת. זהו אומנם שינוי קטן, אך עבור אותם משתמשים שהתרגלו לשלוט בדפדפן דרך המקלדת, הוא בהחלט גרר תרעומת רבה.

החדשות הטובות הן שבגוגל (Google) הבינו מהר מאוד את גודל הטעות. בגרסת הניסוי העדכנית של דפדפן כרום, שוחזר אופן התפקוד של מקש F6 בדיוק לצורה בה פעל בעבר. כך, מסתבר, נוח יותר לשלוט בדפדפן מבלי להרים את הידיים מהמקלדת.

אותם משתמשים שאינם מסוגלים לסבול את המצב בגרסה הנוכחית, מוזמנים להוריד את גרסת הניסוי העדכנית, אולם זו עשויה לסבול מבאגים ותקלות בשל היותה מהדורת פיתוח שאיננה מיועדת לשימוש יום-יומי. המהדורה הרשמית הבאה של כרום, 73 מספרה, צפויה לצאת ב-12 במרץ, אך סביר להניח כי השינוי בתפקודו של כפתור ה-F6 ייכנס לתוקפו רק בגרסה 74 שתצא כחודש לאחר מכן. בגרסה זו צפוי הדפדפן לזכות גם למצב אפל (Dark Mode) שיחשיך את התפריטים, הן בגרסתו למערכת ההפעלה חלונות 10 והן ל-macOS.