שעוני Android Wear

שעוני האנדרואיד צבעונים מתמיד, במיוחד כעת כשגוגל (Google) מציגה 17 עיצובים שונים (watch face) שהגיעו לחנות.

העיצובים החדשים, פרי פיתוח עצמאי, מביאים מבחר מעניין המתאים לכל אחד, עם אוסף הכולל מספר שמות גדולים במיוחד שנכנסו גם הם לראשונה לתחום העיצובים עבור שעונים חכמים המבוססים על מערכת ה-Android Wear. בין היתר נוכל למצוא שמות כמו הלו קיטי, הציפורים הכועסות (Angry Birds), עיצוב של חברת האודיו Bang & Olufsen, קובייה הונגרית, טרמינייטור (הסרט), חברת השעונים Triwa ועוד. כך לדוגמה, העיצובים של הציפורים הכועסות מציגים מראה מינימלי בצבע של הציפור האהובה עליכם, העיצוב של הקובייה ההונגרית יספק לכם קצת אתגר במהלך היום כדי שתוכלו לנסות גם על הדרך להפעיל את המוח ולחובבי החתולה המפורסמת ימצאו את הדמות שלה במגוון עיצובים וצבעים.

עיצובים אלה, מצטרפים לעוד 1,500 עיצובים הקיימים כבר בחנות ועוד כמה אלפי אפליקציות שונות המותאמות לשימוש על המסך הקטן. כל העיצובים זמינים להורדה בחינם אין כסף מחנות ה-Google Play.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.