חודש שעבר הכריזה קרן מוזילה כי היא מפתחת גירסאת "מטרו" של דפדפן הפיירפוקס ל-Windows 8 שיהיה מותאם לשימוש באמצעות מחוות מגע ואשר יהווה אלטרנטיבה לדפדפן האקספלורר 10, אך נראה שבגוגל לא מעוניינים להשאיר בזירה רק את שני המתחרים הללו ובחברה החלו לפתח גירסה של דפדפן הכרום שתהיה מותאמת לשליטה באמצעות מחוות מגע.

"יישומי מטרו" הם שם לאפליקציות אשר הותאמו לממשק החדש של Windows 8 השואב את הקווים המנחים בעיצוב ובשימושיות מעולם הווינדוס-פון בו היישומים מותאמים לשליטה בעיקר באמצעות מחוות מגע. כזכור, לגוגל כבר יש גירסה אשר מותאמת לשליטה באמצעות מחוות מגע לדפדפן הכרום אשר קיימת עבור מערכת-ההפעלה אנדרואיד אך בחברה לא מעוניינים פשוט להמיר אותה לשימוש על חלונות 8 אלא לעצב גירסה ייעודית אשר תהיה מבוססת על הגירסה השולחנית של הדפדפן ותתואם לשימוש באמצעות מחוות מגע. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.