מנת מלחמת הכוכבים היומית שלנו הגיעה ואם עדיין לא החלפתם תמונת פרופיל בפייסבוק, בחרתם בכוח או בצד האפל או רכשתם גאדג'ט המקושט בצבעי המלחמה, אז אולי תרצו לשחק ב-Lightsaber Escape.

מדובר במשחק המשלב את הטלפון שלנו עם דפדפן הכרום (Chrome) ההופך את המכשיר לחרב אור כדי להילחם ולהשמיד חיילי Stormtroopers המתקרבים אלינו, מה שגורם לחווית משחק משעשעת במיוחד עם אפקטים מגניבים.

כדי לשחק, אין צורך להתקין דבר ורק להיכנס מהחשב דרך דפדפן הכרום לכתובת lightsaber.withgoogle.com ומהנייד לגלוש לכתובת שיוצג במחשב. אז נתבקש לבצע כיול (calibration) למכשיר הטלפון על ידי העמדתו על משטח כדי שהחרב תוכל לעבוד כמו שצריך, וזה הכל.

אמנם מדובר במשחק בסיסי למדי והתגובתיות לא משהו, אבל אם אתם מכורים לסרט אז בשביל הזכות לעופף את הטלפון באוויר ולחשוב שאתם חלק מהתסריט, זה כנראה שווה את זה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.